Digital Library NAES of Ukraine

Особливості використання комп’ютерних та Інтернет-технологій в процесі практичних занять з трудового навчання учнів основної школи.

- Бісіркін, П.М. (2012) Особливості використання комп’ютерних та Інтернет-технологій в процесі практичних занять з трудового навчання учнів основної школи. In: "Засоби і технології сучасного навчального середовища" . ПП "Есклюзив Систем", м.Кіровоград, Україна, p. 83.

[thumbnail of Тези]
Preview
PDF (Тези)
Використання_Інтернет_тези_2012__кіровоград_4.pdf - Published Version

Download (33kB)

Abstract

Застосування названих технологій в у навчальному процесі основної школи зокрема профільній орієнтації та практичних заняттях з трудового навчання дозволяє учасникам навчально-виховного процесу активно інтегруватися в інформаційний простір. Використання комп’ютерних та Інтернет-технологій може відбуватися як відомо у поєднанні з наявними засобами навчання. При умові наявності необхідних умінь і навичок користувачів та належному технічному розширюються можливості здійснювати за допомогою Інтернет-технологій демонстрацію ряду параметрів приладу, інструменту чи іншого засобу навчання, що використовується на практичних заняттях та моделювати різноманітні технологічні процеси.

Item Type: Book Section
Subjects: Science and knowledge. Organization. Computer science. Information. Documentation. Librarianship. Institutions. Publications > 00 Prolegomena. Fundamentals of knowledge and culture. Propaedeutics > 004 Computer science and technology. Computing. Data processing > 004.7 Computer communication. Computer networks > 004.77 General networking applications and services
Science and knowledge. Organization. Computer science. Information. Documentation. Librarianship. Institutions. Publications > 3 Social Sciences > 37 Education > 373 Kinds of school providing general education
Divisions: Institute for Digitalisation of Education > Відділ лабораторних комплексів засобів навчання
Depositing User: науковий співробітник Петро Михайлович Бісіркін
Date Deposited: 26 Jul 2012 11:59
Last Modified: 30 Jul 2012 08:38
URI: https://lib.iitta.gov.ua/id/eprint/673

Downloads

Downloads per month over past year

Actions (login required)

View Item View Item