ІКТ в позашкільній освіті: огляд ресурсів для підлітків

- Барладим, В.М. (2013) ІКТ в позашкільній освіті: огляд ресурсів для підлітків In: Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України . ІІТЗН НАПН України, м.Київ, Україна.

[img]
Preview
PDF
Тези_БарладимВМ_03_2013.pdf - Published Version

Download (880kB)

Abstract

На даний час, завдяки можливостям Інтернет, доступ до будь-якої інформації майже не обмежений (ані в просторі, ані в часі). Підлітки і їх батьки більшу частину вільного часу проводять за комп’ютерами. Але, частіше за все, навички пошуку корисної інформації і в тих і в інших недостатньо сформовані. Через це виникає необхідність ознайомити дітей, педагогів та батьків із корисними ресурсами позашкільних закладів. Що допоможе більш зацікавити підлітків до самовиховання, сприятиме їхньому становленню як особистості.

Item Type: Book Section
Subjects: Science and knowledge. Organization. Computer science. Information. Documentation. Librarianship. Institutions. Publications > 00 Prolegomena. Fundamentals of knowledge and culture. Propaedeutics > 004 Computer science and technology. Computing. Data processing > 004.9 ІКТ ( Application-oriented computer-based techniques )
Science and knowledge. Organization. Computer science. Information. Documentation. Librarianship. Institutions. Publications > 3 Social Sciences > 37 Education > 374 Education and training out of school. Further education
Divisions: Institute for Digitalisation of Education > Department of research and learning environment design
Depositing User: н.с. З.В. Савченко
Date Deposited: 27 Jun 2013 10:48
Last Modified: 27 Jun 2013 10:48
URI: https://lib.iitta.gov.ua/id/eprint/966

Downloads

Downloads per month over past year

Actions (login required)

View Item View Item