- Мельничук, Т.І. (orcid.org/0000-0002-5205-9958) (2019) Соціально-психологічні особливості економічного самовизначення студентів у сфері зайнятості в умовах суспільних змін Актуальні проблеми психології. Організаційна психологія. Економічна психологія. Соціальна психологія, 52 (1). стор. 55-61. ISSN 2072-4772
|
Text (Соціально-психологічні особливості економічного самовизначення студентів у сфері зайнятості в умовах суспільних змін)
11.pdf - Опублікована версія Download (403kB) |
* Анотація
У статті здійснено аналіз теоретико-методологічних особливостей економічного самовизначення студентів у сфері зайнятості. З'ясовано, що економічне самовизначення сучасної студентської молоді тісно взаємопов'язано з цілою низкою процесів – професійним і особистісним становленням, економічною соціалізацією та адаптацією, формуванням професійної ідентичності. Показано, що досить значущими при економічному самовизначенні є розвиток економічної свідомості та суб’єктні властивості людини – її активність, незалежність, стійкість, відповідальність, здатність до довільної поведінки, саморегуляції, рефлексії. Емпірично доведено, що елементи економічної свідомості (самовизначення) детермінуються індивідуальними і соціально-психологічними характеристиками особистості.
Downloads
Downloads per month over past year
Actions (login required)
![]() |
Оглянути опис ресурсу |



